top of page

O NAS

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz

ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.

 

                                                        Konfucjusz (Kong Fuzi)

 

 

 

Dawno, dawno temu w latach 90' ;) kiedy byłam małą dziewczynką powiedziałam, że zostanę projektantką mody.

I tak w październiku 2015 roku z licealnej Bronki, narodziła się RONKA :)

BJBT1090_edited.jpg

COMFORT SHOULD NEVER BE COMPROMISED IN FASHION

Jesteśmy polską marką modową stworzoną w duchu SLOW FASHION. Od początku przyświecała nam idea tworzenia modeli uniwersalnych, najwyższej jakości, bez kompromisów dla wygody i komfortu.
Zaprojektowane przeze mnie ubrania od samego początku miały być wygodne, miłe dla ciała i odpowiednie na każdą porę dnia.
Pozostaję wierna idei ponadczasowości i minimalizmu, wszystkie elementy które połączysz ze sobą będą do siebie pasować
i będziesz czuła się w nich wyjątkowo dobrze.

Tworzymy rzeczy jednocześnie znajome i zaskakujące - klasyczne bluzy ozdobione są nietuzinkowymi, starannymi haftami lub printami - manifestami.

Dresowe spodnie zaprojektowane tak, aby były funkcjonalne i atrakcyjnie układały się na sylwetce.

Wszystkie ubrania szyjemy w Polsce z naturalnych, miękkich materiałów, które częściowo powstają konkretnie pod nasze zamówienia, to my decydujemy o ich gramaturze, dokładnym składzie, dodatkowych uszlachetnieniach a co za tym idzie o jakości.

Z każdym sezonem korzystamy z co raz nowocześniejszych, certyfikowanych, naturalnych, trwalszych materiałów aby nasze ubrania służyły jak najdłużej. Szyjemy z materiałów naturalnych bawełna, len, wiskoza z certyfikatami OEKOTEX STANDARD 100 i GOTS a nawet takich, które w składzie mają kawę, bambus i kukurydzę. Nowoczesne ubrania, nie tylko nie muszą być nasączone szkodliwą chemią będąc sprowadzane z drugiego końca świata, ale mają wręcz właściwości prozdrowotne.

90390002.jpg

Wprowadzamy do naszej oferty innowacyjne produkty, które zostają poddane różnym procesom barwienia, uszlachetniania, postrzania etc.

Współpracujemy w tym zakresie z ekologicznymi farbiarniami które pracują na wysoko wyspecjalizowanych maszynach ze standardami GOTS. Dzięki tym procesom, są to produkty unikatowe, każda z wyprodukowanych sztuk różni się od siebie,

ponieważ odbywają się one ręcznie. 

Limitowane kolekcje sukienek, bluzek i koszul powstają tylko wtedy, kiedy znajdziemy najpiękniejsze, niepowtarzalne wzory tkanin.  

Wszystkie kolekcje powstają w pierwszym rzucie w małej ilości aby uniknąć nadprodukcji.

Nie mamy przepełnionych stanów magazynowych, nie generujemy wielkiej ilości odpadów.

Wspieramy lokalną gospodarkę i przedsiębiorców, tworzenie mody odpowiedzialnej społecznie, wytwarzanej etycznie i budowanie trwałych relacji z naszymi kontrahentami to nasza misja.

Część produktów powstaje wyłącznie pod zamówienia.

Od produktów ze sklepów sieciowych, produkowanych na masową skalę, różnimy się dobrym designem, unikatowym wzornictwem, wysoką jakością wykonania i dbałością o najmniejsze detale.

W październiku 2023 zostaliśmy dostrzeżeni i wyróżnieni w konkursie "Najlepsze Kołobrzeskie 2023" w kategorii produkt/usługa.

bottom of page